• laczka z kwiatami

     

    Lekarz leczy, natura uzdrawia...

Nowości
Produkt dnia
Tick Twister Kleszczołapki
Tick Twister Kleszczołapki
7,70 zł
szt.
Producenci
Płatności obsługuje serwis:

platnosci24


 

Koszty dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu oferowanego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia zgodnie z cennikiem przypisanym do poszczególnych form dostawy, z uwzględnieniem masy i rozmiaru przesyłki.

Dostawa Bezpłatna dostawa bezpłatna.

Przesyłki o wartości zamówienia pow. 300,00 zł  lub przesyłki zawierające wyłącznie produkty oznaczone bezpłatna dostawa mogą być dostarczone do odbiorcy bezpłatnie. Dostawa Bezpłatna realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej, jako Przesyłka Polecona Ekonomiczna (przesyłki o masie do 2 kg i wymiarach maks nie przekraczających gabarytu B wg. http://www.poczta-polska.pl/paczki-i-listy/wysylka/listy/list-polecony/) lub Pocztex Kurier 48 (przesyłki o masie ponad 2 kg).
Uwaga: Nabywca może nie skorzystać z Dostawy Bezpłatnej wybierając inną, bardziej mu odpowiadającą formę dostarczenia zakupionych towarów, np. wybierając przesyłkę kurierską lub paczkomat, wiąże się to jednak z koniecznością poniesienia odpowiedniej opłaty.
Dostawa Bezpłatna nie obejmuje przesyłek "za pobraniem"!

 

Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl